Portal

Blog

Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z odczuwaniem przyjemności w pożyciu intymnym spowodowany zmianami lub deformacjami zewnętrznych narządów płciowych albo, z powodów estetycznych, masz ochotę zmienić wygląd okolic intymnych – medycyna estetyczna proponuje dla szereg opcji, jakie w łatwy sposób usuną Twoje bolączki oraz znacząco poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera rekomendowany jest w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być używany również w przypadku wielu odmiennych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego zabiegu i sposób jego dostosowania do konkretnej sytuacji ustalane będą w trakcie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty leczenia potrafią przewyższyć oczekiwania, bowiem zapewnia on przywrócenie naturalnego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa odczuwanie satysfakcji erotycznej i zmniejsza bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w praktyce bezbolesna oraz bardzo szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog Wrocław

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który powoduje skurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – przywraca prawidłowe działanie naszego narządu.
Efektem jest polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chcesz poprawić wygląd warg sromowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi wyeliminować Twoje bolączki, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.