Portal

Blog

Hurtownia medyczna to sklep, w którym niejedna przychodnia ochrony zdrowia – od niewielkich działalności lekarskich, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po kliniki, może zapewnić sobie potrzebne produkty i sprzęt, jakie używane muszą być w typowej pracy z osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Kupującym dla produktów oferowanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego są zarówno specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, a także pielęgniarki, salowe, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy zapewniając dobrej jakości, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Co jest możliww kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to produkty z wielu medycznych dziedzin, które obejmują zarówno produkty medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Centrum akcesoriów i innego zaopatrzenia medycznego zaopatruje również diagnostykę medyczną, mając w ofercie szeroką gamę materiałów i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z firm, których produkty można znaleźć w ofercie to np. Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują również centra rehabilitacji oferując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment hydroterapii oraz pomoce dla niepełnosprawnych i inne.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Sprawdź ofertę
http://sklep.cezal.com.pl

Z innej strony akcesoria i asortyment dentystyczny, który znajduje się w ofercie sklepu, to aż osiem tysięcy towarów skierowanych do stomatologów, specjalistów ortodoncji oraz pomocy stomatologicznych. Wszystkie towary importowane są od najlepszych producentów, wśród nich są m.in: Melag, Polydentia, Microbrush. W dostępnym asortymencie są też produkty polskie, twórcy takich produktów np. Poldent czy Chema.
Oferowane produkty takie jak materiały stomatologiczne takie jak amalgamaty oraz cementy; materiały tymczasowe, leki, narzędzia endodontyczne jak również różnego typu urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany powyżej niewielki opis oferty centrum zaopatrzenia medycznego to tylko niewielka część tego, co można znaleźć zarówno w punktach sprzedaży, ale również u przedstawicieli handlowych, jak również w sprzedaży online.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.